All in blackNowy miesiąc, nowe możliwości, nowe nadzieje i takie tam inne sprawy!:) Jako, że w środę jest środa popielcowa od tego dnia postanowiłam z Roksaną zrobić coś dla siebie, dla zdrowia. Przez czterdzieści dni spróbuję obejść się bez alkoholu i bez słodyczy, a zastąpić to wszystko zdrową żywnością i oczywiście zwiększoną aktywnością fizyczną. Jestem na dobrej drodze, by się tego utrzymać, bo zrobiłam sobie małą próbę tydzień temu i powiem szczerze, że jestem zadowolona!:)  Ciągle przeszukuję internet i szukam ciekawych blogów czy też interesujących stron, które są o zdrowym żywieniu, konkretnie interesują mnie przepisy, więc jeśli znacie i lubić przeglądać jakiś blog, to proszę napiszcie mi w komentarzu, będę bardzo wdzięczna za pomoc!:)

Wczorajszy dzień cały spędziłam z moim najukochańszym fotografem, czyli Roksaną! Już dawno tak się nie uśmiałam i nagadałam, jak wczoraj. Od dwóch lat uchodzę za niesamowitą gadułę, gdzie ja tak naprawdę zawsze, ale zawsze starałam się nie odzywać i po prostu milczeć. Nie byłam, taka jak kiedyś. Chyba moment przeprowadzki do dużego miasta sprawił, że musiałam otworzyć się na ludzi, co oczywiście wydaje mi się, że jest niesamowitym plusem. Chociaż wiem, że takie ciągłe gadanie, może niektórym ludziom przeszkadzać. Niektórzy twierdzą,że osoby gadatliwe są po prostu pewne siebie, a uwierzcie mi, że w większości przypadków, ta gadatliwość nie ma nic wspólnego z pewnością siebie. Przynajmniej są to moje wnioski, które wyciągam nie tylko z tego jaka ja jestem, ale też z obserwacji innych takich osób. Najczęściej ludzie starają się takim zachowaniem zatuszować coś, czym raczej nie lubią się chwalić.
Spodnie: Reserved | Kurka: Reserved | Bluzka: Reserved | Okulary: Reserved | Kozaki: Sinsey| Szpilki: No name

10 komentarzy:

 1. Niestety nie znam takich stron, ale na początek zaopatrz się w górę warzyw, owoców i wody. Bardzo poprawia samopoczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna niedługo <3 już nie mogę się doczekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny look :) i jaka sliczna pogoda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała w czerni- moja ulubiona opcja! :) To nie może się nie udać ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Total black. Nice!
  www.magfashion.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Great blog honey! Would you like to follow each other?
  Fashion and The City
  Let me know, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne masz buty!

  Podoba mi się taka sesja!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne zdjęcia :)
  cieszę sie z tej nadchodzącej wiosny!

  OdpowiedzUsuń
 9. ale super fotki! Wszystkiego najlepszego z okazji z dnia kobiet! :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie wyglądasz :)
  Świetna kurtka <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...