Ostatni przystanek: Gdynia!


Ostatnim miastem jaki odwiedziłyśmy była oczywiście Gdynia. Na początku nie było w ogóle mowy, żeby się tam znaleźć, gdyż wiedziałyśmy, że nie będzie na to czasu. Ostatecznie dwa dni przed wyjazdem zdecydowałyśmy dołożyć wszelkich starań, by tego ostatniego dnia znaleźć się w tym mieście, a w czasie naszego pobytu w Trójmieście już w ogóle nie było mowy o tym, by się tam nie znaleźć. Napisała do mnie koleżanka z , która bardzo się przyjaźniłam w gimnazjum. Okazało się, że mieszka właśnie w Gdyni i możemy się z nią spotkać. Niesamowite wrażenie! Popłakałam się, gdy tylko ją zobaczyłam. Nie widziałyśmy się jakieś 4 lata! Ile to czasu. Najzabawniejsze jest to, że pochodzimy z jednej miejscowości, a spotkałyśmy się na drugim końcu Polski :)
Obecnie Gdynia ma ponad 250 tys. mieszkańców, jest nowoczesnym ośrodkiem gospodarki morskiej, handlu międzynarodowego, nauki i szkolnictwa wyższego, kultury i turystyki. Jest chętnie przytaczanym przykładem miasta sukcesu, miasta ludzi przedsiębiorczych, aktywnych i odważnych.
Wczoraj siedząc w pracy zaplanowałam z koleżanką kolejny malutki jednodniowy wypad. W sumie zaplanowałyśmy dwa miejsca i teraz kwestia tylko naszego wyboru. Ja już zdecydowałam, ale szczerze, to chyba zadecyduje cena biletu :)Wyjazd odbyły by się 22 czerwca ( wtedy na moje szczęście nie mam żadnego egzaminu, więc idealnie się ułożyło)

2 komentarze:

  1. Tak ślicznie wyglądasz w taj spódniczce i trampkach <3

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...